Skip to main content

Ürününüz için en iyi çözümler!

Makineler, sarf malzemeleri ve know-how, Gidatek'te güvenebileceğiniz şeylerdir.
Makinelerimiz, sistemlerimiz ve üretim çözümlerimizle her üründe başarılı olabilirsiniz!

 

Poly-clip System

Klipslemeden daha fazlası

Poly-clip System, dünyanın en büyük klipsli kapatma çözümleri tedarikçisidir ve gıda endüstrisi ve ambalaj sektöründe bu segmentte küresel pazar lideri olarak kabul edilmektedir. Ürün yelpazesi, el sanatları üretimi için makinelerden endüstriyel gereksinimler için tam otomatik sistem çözümlerine kadar uzanmaktadır.

Günther Maschinenbau

Gıda Teknolojisi

Günther Maschinenbau, ticaret ve sanayinin bu gereksinimleri karşılayabileceği teknik çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Hizmet yelpazesinin odak noktasını kürleme, tamburlama ve kaplama için makineler ve sistemler oluşturmaktadır.

K+G Wetter

Kesme, kıyma ve karıştırma- Kasap tarzı butik üretimlerden endüstriyel üretimlere kadar

Et işlemede en yüksek kalite - ticarette olduğu kadar endüstride de. K+G Wetter'in kase kesicileri, öğütücüleri ve karıştırıcıları, deniz ürünleri, sebzeler ve bebek mamaları, tatlılar, evcil hayvan mamaları, vejetaryen ve bitkisel gıdalar, peynir veya soslar gibi sektörünüzde başarıyla kullanılmaktadır.

Promar

Promar - yaşamı tatlandırıyoruz

Bu felsefe, Promar'ın fonksiyonel katkı maddeleri, aroma maddeleri, baharat karışımları ve aljinat kılıflar ile ekmek sistemlerindeki teklifinin kalitesini mükemmel bir şekilde yansıtmaktadır.

Vicel

Geliştirmek için ilerleme

2012 yılında kurulan Vicel Packaging Ltd, selüloz sosis kılıfı (ayrıca soyulabilir) ve diğer selüloz malzemeleri sağlamayı taahhüt eder.

Nothum

Gıda İşleme Ekipmanları

1971'de kurulan ve merkezi ABD'de bulunan Nothum Food Processing Systems, kümes hayvanları, deniz ürünleri, iştah açıcı ve alternatif protein endüstrileri için kaplama ve kızartma hatlarının lider üreticisidir.