Skip to main content

VICEL PACKAGING LTD.

Vicel Packaging Ltd, selüloz sosis kılıfı ve diğer selüloz malzemeler de dahil olmak üzere daha iyi yaşam için koruyucu ambalaj sağlamayı taahhüt eder. Şirket, 2012 yılında ABD'den gelen ileri teknolojiyi kullanarak kurulmuş ve bitki liflerinin inovasyonunu ve kullanımını araştırmak için Çin Bilimler Akademisi Kimya Enstitüsü ile stratejik bir ortaklık kurmuştur. Vicel, soyulabilir selüloz sosis kılıfı üretmek için Asya'da bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip ilk selüloz kılıf üretim hattını bağımsız olarak tasarladı ve kurdu. FSSC22000, Kosher, Helal, MUI, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 gibi uluslararası standartları karşılayan eksiksiz bir sistem inşa edildi.

Detaylı bilgi için vicel.net

VICEL ŞEFFAF KILIFLAR

Tüm Vicel muhafazaları, standart şeffaf muhafazalar tek tip kalınlık, yüksek yoğunluk, iyi esneklik ve nefes alabilirlik, yüksek sıcaklık direnci ve kolay soyulabilirlik gibi avantajlara sahiptir


VICEL ŞEFFAF KILIFLAR

Vicel, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli renklerde renkli kılıflar geliştirmiştir. Bu ürün, özellikle soyulmayan ve tütsü yapılmayan ürünler için tütsüleme rengi ile temsil edilmektedir.


VıCEL RENKLİ KILIFLAR

Vicel, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli renklerde renkli kılıflar geliştirmiştir. Bu ürün, özellikle soyulmayan ve fümigasyon yapılmayan ürünler için geçerli olan fümigasyon rengi ile temsil edilmektedir.