Skip to main content

Sorumluluk Reddi

1. Telif hakları

Bu web sayfasının tüm metinleri, görüntüleri, grafikleri animasyonları, sesleri ve diğer içeriklerin telif hakları saklıdır ve tüm hakları sadece Gıdatek Makine şirket grubuna (Proses-Pack International ona bağlı şirketler) aittir. Web sayfasının içeriği, Gıdatek Makinenin’nın yazılı onayı olmadan ticari amaçlar için kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara erişilebilir hale getirilemez. Web sayfalarında bulunan görüntülerin telif haklarının üçüncü şahıslara ait olabileceğini dikkate alınız.

 

2. Marka hakları

Bu web sayfasındaki tüm markalar ve ticari markalar aksi belirtilmedikçe marka hukukunca korunmaktadır. Bu özellikle markalar, model tanımları, logolar ve amblemler için geçerlidir.

 

3. Sorumluluk

Bu web sayfasının içeriği ve sunulan bilgiler özenle seçilir ve düzenli olarak güncellenir. Buna rağmen bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve kesinliği konusunda sorumluluk üstlenilemez. Kasıt veya ağır ihmallere dayanmadığı sürece doğrudan veya dolaylı olarak bu web sayfasının kullanımından meydana gelen zararlar konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Gıdatek Makine şirket grubuna (Proses-Pack International ona bağlı şirketler) önceden duyurusunu yapmadan değişiklikler veya tamamlamalar yapma hakkını saklı tutar.

 

4. Bağlantılar

Teklifimiz, içerikleri üzerinde etkimizin olmadığı üçüncü şahısların harici web sayfalarına yönlendiren bağlantılar içermektedir. Bu nedenle bu yabancı içerikler için de sorumluluk üstlenmiyoruz. Bağlantılı sayfaların içeriklerinden sayfaların ilgili sunucusu veya sahibi sorumludur. Bağlantılı sayfaların bağlantısı oluşturulduğu zaman olası yasa ihlalleri kontrol edilmiştir. Yasa dışı içerikler, bağlantısı oluşturulduğu zaman tespit edilememiştir. Bağlantılı sayfaların sürekli içeriksel kontrolü bir yasal ihlalin somut ölçütleri

olmadan kabul edilemez. Yasa ihlallerin ortaya çıkması durumunda bu tür bağlantıları derhal kaldırılacaktır.