Skip to main content

K+G Wetter

K+G Wetter 25 yılı aşkın bir süredir et işleme sektörü için yüksek performanslı et hazırlama makineleri üretmektedir. Manuel makineler konusunda uzman olarak başlayan şirket, bugün endüstriyel uygulamalar için başarılı bir tedarikçi haline gelmiştir. Şirket 1990 yılında Manfred Wetter ve kuzeni Reinhard Wetter tarafından Hessen eyaletinin merkezi Biedenkopf kasabasının Breidenstein semtinde kuruldu. Şirketin kurucusunun oğlu Andreas Wetter ve kayınbiraderi Volker Lauber, şu anda ikinci nesilde yaklaşık 100 çalışandan oluşan ekibi yönetiyor.

Detaylı bilgi için kgwetter.de

 

Kıyma Makinesi

K+G Wetter, endüstriyel uygulamalar için otomatik kıyma makineleri sunmaktadır.

G 160, U 200 ve K 280 mm boyutlarında ve karıştırıcı özelliği olan G 160 ve U 200 otomatik kıyma makineleri konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Hammadde boyutları ve yapısı ne olursa olsun, yüksek performanslı kıyma makinelerimiz vaat edilen üretim miktarlarına ulaşmakta sorun yaşamaz çünkü sadece en iyi makineler en iyi sonuçları verir. Hijyen, güvenlik ve verimlilik en büyük önceliğimizdir.

 


KARIŞTIRMALI KIYMA MAKİNESİ

KAYIP OLMADAN KIYMA ÇEKME VE KARIŞTIRMA

K+G Wetter'in karıştırıcılı kıyma çekme makinesi sahip olduğu; ölü alan içermeyen karıştırma ve mikser tarafında helezon olmadan çok daha etkin bir karıştırma sağlar.

MW 200 ile K+G sadece hamburger ve sucuk-salam-sosis gibi standartlaştırılmış ürünler için ÇÖZÜM sunmakla kalmaz aynı zamanda çok çeşitli hazır ürünler için de çözümler sunar.

 • Bu teknoloji ile enerji, maliyet ve zamandan tasarrufu sağlar.
 • Yenilikçi teknoloji ile malzeme (ölü alan) ve zaman kayıpları gibi daha önce ilişkilendirilen dezavantajlar olmadan tek bir makinede karıştırma ve kıyma çekme sağlar.
 • Geleneksel modellerde, karıştırma mili ve vidalı konveyör, besleme hunisi içinde birlikte bulunur. Bunun sonucunda:

Haznenin içindeki karıştırma pedallarının ulaşamadığı ölü noktalar oluşur.

 • Makinenin içinde kalan artık malzeme (15 kg’a kadar) bir sonraki karışıma eklenmek durumunda

veya karıştırılmamış halde kalabilir.

 • Her ikisinin de olumsuz etkileri vardır; ya süreci geciktirerek ya da kaliteyi düşürerek. Her iki durum da, K+G Wetter’in yeni karıştırıcılı kıyma makinesi ile tarih olmuş durumda.

 


KUTERLER

Kasaplar için kompakt ve güçlü, endüstri için sağlam ve güçlü K+G Wetter Cutmix kase kesiciler, et işlemenin çeşitli gereksinimlerini karşılamak için mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Sağlam gri dökme demirden yapılmış yüksek kaliteli makine sehpası ve çepeçevre paslanmaz çelik gövdesi sayesinde, çanak kesiciler olağanüstü stabilite ve dayanıklılıklarıyla etkileyicidir.

 

 • Sağlamlık ve uzun ömürlülük için alt kısmı kapalı, masif pik dökme demir makine şaseli Cutmix Kuter serisi
 • Sağlam tasarım ve basit, sezgisel kullanım seçenekleri sayesinde son derece sorunsuz çalışma
 • Kolay temizlik ve daha iyi hijyen standartları için üst düzey teknoloji, eğimli tasarlanan makine yüzeyi
 • Yükseltilmiş hazne kenarına sahip gelişmiş hazne tasarımı sayesinde taşma olmadan maksimum ürün yükleme imkanım seviyesi.
 • Ürünler en yüksek kalitede kesilir - bölme plakası çıkarılarak kesim alanının hacmi değişken ayarlanabilir
 • Makinede ürün sıcaklığın en yüksek olduğu alanda doğrudan sensörle sıcaklık algılama yapılabilir